Hizmetlerimiz
Bizden Haberler
Hizmetlerimiz

Personel Taşımacılığı: Zamanlamanın çok önemli olduğu personel taşımacılığında güvenilirliği, sürekliliği ilke edinen ANKARA UFUK TURİZM, bu ilkeler doğrultusunda her zaman konforlu ve huzurlu bir hizmet sunmaktadır.

Öğrenci Taşımacılığı: ANKARA UFUK  TURİZM çocuklarımızı, geleceğimizi taşıdığının bilincindeki personeliyle, kuruluşundan buyana güvenli bir şekilde yarınlara taşımaktadır.

Geziler: Yapılcak tatil gezileri veya iş gezilerinde, sayı ve istenilen araç ne olursa olsun ANKARA UFUK  TURİZM hizmet vermeye devam etmektedir.

Okul gezileri: Okul gezilerinde, ANKARA UFUK TURİZM’in merkez personeli yola çıkan her araçla sürekli iletişim halinde kalarak, can güvenliğinden asla taviz vermeyen bir anlayışla hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Transfer Hizmetleri: Havaalanı-otel transferleri ve şehiriçi turlarında, ANKARA UFUK  TURİZM lüks araçları ve uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

Kongre ve Seminerler İçin Araçlar: ANKARA UFUK TURİZM  kongre ve seminer türü faliyetler için yapılması gereken şehiriçi ve şehirlerarası transferlerde, istenilen her türlü araç çeşidiyle hizmet vermektedir.

Filo Kiralama: ISO 9001:2008 Uluslararası kalite sistem standartlarına sahip olan şirketimiz ANKARA UFUK  TURİZM çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına üst sınıf makam araçları, standart binek ve hizmet araçları, ticari, hafif ticari, şoförlü-şoförsüz araçlarıyla Türkiye genelinde operasyonel filo araç kiralama hizmeti vermektedir.

ANKARA UFUK  TURİZM, son model araçları ve eğitimli, tevrübeli ve zamanlama kavramının bilincindeki personeliyle birlikte, hizmette ve kalitede sınır tanımayan yükselişini 21.yüzyılda da devam ettirecektir.

#

OTOBÜS KİRALAMA

46 Kişilik - 54 Kişilik Otobüs

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

MİDİBUS KİRALAMA

27 Kişilik - 31 Kişilik Midibus

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

MİNİBÜS KİRALAMA

17 Kişilik - 19 Kişilik Minibüs

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

V.İ.P TAŞIMACILIK

Tam Yerinde, Tam Zamanında

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

PERSONEL TAŞIMACILIĞI

Yüksek Standartlarda Hizmet

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın