Hizmetlerimiz
Bizden Haberler
Öğrenci Taşımacılığı

* Okul servis araçlarımız en fazla 3 yaşında tamamı okul taşıtları 28/08/2007 tarih ve 26627 sayılı resmi gazetede yayınlanan okul servis araçları yönetmeliğine tabii, Öğrenci taşımacılığı na uygun emniyet kemerli araçlardan oluşmaktadır. 

* Öğrenci taşımacılığı yapan araçlarımızın arkasında ‘OKUL TAŞITI’ yazısını kapsayan numunesine uygun renk ,ebat ve şekilde reflektif bir kuşak bulundurulmaktadır.* Öğrenci taşımacılığı yapan araçlarımızın arkasında,öğrencilerimizin iniş ve binişleri sırasında yakılmak üzere 30 cm çapında kırmızı ışık veren ve üzerinde siyah renkte büyük harfle’ DUR ‘ yazısı okunacak şekilde tesis edilmektedir.

* Öğrenci taşımacılığı yapan araçlarımızın kapıları ulaştırma görevlisi tarafından açılıp kapatılacak şekilde havalı otomatik sistem olacak açık veya kapalı olduğunu sinyalle belirtecek şekilde tasarlanmıştır.

* Öğrenci taşımacılığı yapan araçlarımız 3 aylık periyotlar dahilinde anlaşmalı bulunduğumuz kurumlar tarafından düzenli olarak dezenfekte edilmekte ve 6 ayda bir bakım yaptırmakla birlikte;Karayolları Trafik Yönetmeliğinin öngördüğü periyodik muayeneleride zamanında yaptırılmaktadır.

* Öğrenci taşımacılığı yapan araçlarımızda soğuk – sıcak hava tertibatı mevcut ve çalışır durumda bulundurulmaktadır.

#

OTOBÜS KİRALAMA

46 Kişilik - 54 Kişilik Otobüs

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

MİDİBUS KİRALAMA

27 Kişilik - 31 Kişilik Midibus

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

MİNİBÜS KİRALAMA

17 Kişilik - 19 Kişilik Minibüs

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

V.İ.P TAŞIMACILIK

Tam Yerinde, Tam Zamanında

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

PERSONEL TAŞIMACILIĞI

Yüksek Standartlarda Hizmet

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın