Hizmetlerimiz
Bizden Haberler
V.İ.P Taşımacılık

Firmamız sizlere tamamen ihtiyaçlarınıza göre donatılmış vip minibüs kiralama hizmetini de sunmaktadır. Araç içi fonksiyonel özellikleri ile donatılan araçlarımızda sizin rahat etmenizi sağlayacak koltuklar, her zaman aracınızda bulunabilecek mini bar, buz dolabı, uydu yayını ve wireless internet sayesinde sizlere seyahat esnasında büyük kolaylık ve keyifli bir yolculuk sağlayacaktır.

Bizlerden vip minibüs kiralama hizmeti alacak siz değerli müşterilerimiz araç kiralama süreçleri olarak haftalık ve aylık olarak paketler halinde uygun fiyatlarla vip minibüs kiralama hizmeti alabilir bu paketler dışında kiralama yapacak müşterilerimiz ise 1 hafta altında kiralamalarında günübirlik fiyat tarifesi ile bizlerden kiralama hizmeti alabilirler.

Vip minibüs kiralama yapılabilecek alanlar şu şekildedir. Tatil yolculukları, şehir turları, havalimanı transferleri, şehir içi ve şehir dışı şirket toplantıları için transferleri gibi bir çok alanda vip minibüs kiralama yapılabilir. Sizlerde misafirlerinizin yorucu bir yolculuk sonrası havalimanı ile şirketiniz arasında rahat yolculuk geçirmesini bizlerden yapacak olduğunuz vip minibüs kiralama hizmeti ile sağlayabilirsiniz.

Transferler dışında tatil yolculukları içinde kullanabileceğiniz vip minibüsler özellikle çocuklu aileler veya toplu olarak seyahate çıkacak olan aile ve arkadaş grupları içinde ideal bir araç kiralama hizmetedir. Eğlenceli ve rahat bir yolculuk sürdürebilmek için iç hacmi oldukça geniş olan ve 9+1 e kadar koltuk sayısı bulunanan vip vito ve caravellelerle konforun zirvesinde bir yolculuk geçirebilirsiniz.

Vip Minibüs Kiralamada Uygun Fiyatlar ve Kaliteli Hizmet Sizleri Bekliyor.

#

OTOBÜS KİRALAMA

46 Kişilik - 54 Kişilik Otobüs

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

MİDİBUS KİRALAMA

27 Kişilik - 31 Kişilik Midibus

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

MİNİBÜS KİRALAMA

17 Kişilik - 19 Kişilik Minibüs

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

V.İ.P TAŞIMACILIK

Tam Yerinde, Tam Zamanında

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

PERSONEL TAŞIMACILIĞI

Yüksek Standartlarda Hizmet

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın